Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Помер Юрій Ісайович Нипорка
Помер Юрій Ісайович Нипорка
1
     20 червня 2020 р. помер Нипорко  Юрій Ісайович, 18.12.1936 року народження, к.ю.н, Заслужений діяч науки і техніки, Заслужений працівник освіти працював у Київському університеті права Національної академії наук України на посаді доцента кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства з 02 січня 2003 року по 31 серпня 2019 року.
    За багато років роботи у Київському університеті права НАН України  Нипорко Ю.І. зарекомендував себе як компетентний фахівець, науковець, викладач у сфері міжнародного права, теорії міжнародних відносин.
    Колектив Київського університету права НАН України висловлює щире співчуття рідним та близьким із приводу смерті доцента  кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Юрія Ісайовича Нипорка й поділяє їхню глибоку скорботу.
    Юрій Ісайович назавжди запам’ятається всім колегам, друзям, однодумцям і студентам щирою людиною, талановитим науковцем, який користувався заслуженим авторитетом і глибокою повагою всіх, хто був поруч із ним упродовж довгих років його діяльності на благо КУП НАНУ. Його досвід і приклади мудрих вчинків слугуватимуть взірцем для його колег та студентів.
    У наших серцях назавжди збережеться світлий образ Юрія Ісайовича та вдячність до цієї чудової людини і видатного науковця. Людина пішла, а світло від неї залишається.
Адміністрація КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28