Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> КУП НАН України брав участь у Другому міжнародному форумі «Creative Ukraine»
КУП НАН України брав участь у Другому міжнародному форумі «Creative Ukraine»
     08-09 листопада 2018 р. в Україні відбувся Другий міжнародний форум «Creative Ukraine», Цей захід організовано Міністерством культури України за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу. Роботу Форуму розпочали Форум Прем`єр-міністр України В. Гройсман, Віце- Прем`єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г. Зубко, Міністр культури України Є. Ніщук.
crforum1.jpg
crforum2.jpg
crforum3.jpg
crforum4.jpg

    На Форумі відбулося політико-експертне обговорення у сфері культурних і креативних індустрій (ККІ). Київський університет права НАН України представляли проректор з наукової роботи, доктор юридичних наук, професор Кудерська Н.І. та аспіранти КУП НАН України.
crforum5.jpg
crforum6.jpg
crforum8.jpg
 crforum7.jpg

    Під час панельних дискусій вітчизняними та зарубіжними експертами були обговорені наступні питання:
1. Культурні та креативні індустрії як найбільш динамічні сектори світової економіки;
2. Сучасна урбаністична культура. Baukultur;
3. Необхідні умови для розвитку креативного підприємництва в Україні;
4. Креативна економіка Україна;
5. Механізми фінансування  та інституційної підтримки  культурних та креативних секторів;
    Окрім того відбулася презентація останніх тенденцій розвитку дизайну, моди, книговидавництва, також було проведено бізнес-консультації та практичні воркшопи із залученням міжнародних експертів. Значною мірою питання, які піднімались на форумі стосувались проблематики нормативного-правового регулювання у сфері культурних і креативних індустрій.

    Підсумком проведення такого Форуму має стати формування нової державної політики спрямованої на популяризацію та розвиток культурних і креативних індустрій. Розвиток культурних і креативних індустрій і їх належне нормативно-правове забезпечення сприятимуть виходу України на міжнародні ринки з інноваційним, високотехнологічним та унікальним продуктом, що збільшить надходження до бюджету за рахунок експорту, залученню інвесторів та стабільному сталому розвитку країни в цілому. Діяльність Київського університету права НАН України у правовому забезпеченні в сфері культури (авторського права, охорони культурної спадщини тощо) зацікавила нових можливих партнерів, зокрема Український культурний фонд, Французький інститут в Україні, Данський інститут культури в Естонії, Латвії та Литві, інших.
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28