Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> КУП НАН України та Ужгородський національний університет підписали меморандум про співробітництво
КУП НАН України та Ужгородський національний університет підписали меморандум про співробітництво
13 червня ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький підписав меморандум про співробітництво з ректором Ужгородського національного університету Володимиром Смоланкою.
УжНУ сьогодні  це лідер освіти Закарпаття, а наш університет є лідером столичної класичної юридичної освіти, тому згідно підписаному документу ми відкриваємо, незважаючи на війну в Україні, нові можливості для студентів, аспірантів, викладачів.
Це можливості як спільних наукових та інноваційних проектів, так і можливості обміну безцінним освітнім та науковим досвідом для поліпшення якості підготовки фахівців у галузі права. Даний меморандум відкриває нові можливості також і для здійснення спільної видавничої діяльності.
Планується продовжити хороший досвід попередніх років  проведення спільних конференцій, семінарів, майстер-класів, програм обміну для науковців та викладачів наших університетів.
Буде корисною і організація та проведення зимових шкіл для студентів, розвиток нових форм роботи із обдарованою учнівською молоддю, зокрема в написанні науково-дослідних робіт в сфері права.
Ректор Ю.Бошицький передав для бібліотеки Ужгородського національного університету наукові видання КУП НАНУ та комплекти юридичної енциклопедії в рамках унікального спільного з Інститутом держави і права ім. В.М.Корецького НАН України проекту  «Популярізація юридичної освіти та науки для молоді України».
КУП НАНУ підтримав проект УжНУ щодо створеня музею науки в Ужгороді і рішенням ректорату долучився до участі в ньому.
В церемонії підписання меморандуму та в переговорах з ректором В.Смоланкою взяли участь керівник філії в Ужгороді Мирослава Бухало, юрист КУП НАНУ Анатолій Маркевич та авторитетний партнер нашого університету  член правління товариства закарпатців в Києві, митець світового рівня, головний диригент Київської опери  заслужений артист України Віктор Плоскіна. Обізнанність наших студентів-правників в сфері культури є надзвичайно важливою.
Даний меморандум розширить співпрацю між нашими університетами, сприятиме взаємовигідного зростання в освітній та науковій сферах.
Незважаючи на глибокі складнощі сьогодення  війну в нашій країні, освітнє та наукове життя має розвиватися в інтересах нашого майбутнього. І це є, хоч і скромним, важливим нашим вкладом в перемогу сьогодні.
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28