Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> КУП НАНУ налагоджує освітянські та наукові зв'язки на Черкащині
КУП НАНУ налагоджує освітянські та наукові зв'язки на Черкащині
21 березня 2019 року делегація КУП НАНУ  у складі декана юридичного факультету Тарасевич Т.Ю. к.ю.н., завідувача кафедри цивільно і кримінально-правових дисциплін Рассомахіною О.А. к.ю.н., професором кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін Івановим В.М., професором кафедри цивільно і кримінально-правових дисциплін Біленчуком П.Д., Головою ради молодих вчених Кортуковою Т.О.,завідувачем відділу організаційно-кадрової роботи та діловодства Янушкою С.Д. та президентом студентського парламенту Давидовою О.І. та студентами Скрипник В.М. та Малюх А.Р. відвідала м. Умань, де провела ряд перспективних зустрічей, спрямованих на успішну співпрацю між КУП НАН України та відділом освіти Уманської міської ради, яку очолює начальник відділу освіти Мельник Олена Іванівна. Сторони домовилися брати участь у спільних наукових та інноваційних проектах, що передбачають взаємний обмін досвідом з метою поліпшення якості підготовки фахівців  у галузі права, проходження стажування, підвищення рівня наукової, навчально-виховної, профорієнтаційної діяльності.
ugorec.jpg ugorec.jpg

Також було підписано договір про співробітництво між КУП НАН України та відділом освіти Маньківської  районної державної адміністрації, в особі начальника відділу освіти Безверхого Юрія Миколайовича, що передбачає кооперацію між університетом та загальноосвітніми і професійно-технічними навчальними закладами Маньківського району, розвиток спільних освітніх і наукових проектів та інші форми продуктивної комунікації з талановитою учнівською молоддю. На закінчення зустрічі сторони обмінялися сувенірною продукцією та літературою.


ugorec.jpg ugorec.jpg

До того ж, делегація КУП НАНУ відвідала Жашківську спеціалізовану  школу № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської міської ради Черкаської області, директором якої є Ярош Олександр Миронович та підписала договори про співробітництво.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Зокрема, декан юридичного факультету Тарасевич Т.Ю. ознайомила зі структурою університету та організацією освітнього процесу розповіла про Університет, напрями його діяльності, пріоритети, яких у навчанні та вихованні молоді дотримується колектив Університету. Професор кафедри загальнотеоретичних, правових і соціально-гуманітарних дисциплін Іванов В.М розповів про конкурс наукових робіт ім.М.П.Василенка для учнів 11-х класів, переможці якого отримають знижки на навчання в КУП НАНУ. Голова Ради молодих вчених Кортукова Т.О доповіла про наукову діяльність Університету, окремо зупинившись на міжнародних зв’язках вишу, можливостях участі в міжнародних конкурсах та конференціях. Президент Cтудентського парламенту Давидова О.І. та члени студентського парламенту поділились цікавим досвідом навчання в Університеті.  

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Пресс-служба КУП НАНУ

 


 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg