Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
КУП НАНУ поглиблює співпрацю з Дебреценським університетом (Угорщина)
       Угорщина, яка завжди була хорошим сусідом України, вже кілька років є членом Європейського співтовариства. Завдяки цьому ми є також і сусідами ЄС, куди прагнемо. Для нашої країни велике значення має порівняльний аналіз різних сфер життя цієї країни.
       Як і в Україні, так і в Угорщині чималу увагу приділяють юридичній освіті, підготовці юристів нової генерації. В дев’ятьох вузах країни навчаються студенти-правознавці. Система навчання юристів, в основі якої лежить європейське право, безумовно, становить великий інтерес і для нашої країни. Саме тому Київський університет права НАН України розвиває й поглиблює наукові зв’язки з угорськими вузами юридичного профілю.
       Для викладачів та науковців КУП НАНУ представляє цінність аналіз основних галузей права, системи законодавства, а також економіко-правової думки цієї достатньо прогресивної європейської країни. Нещодавно в рамках співпраці між вузами ректор КУП НАНУ Ю.Бошицький, на запрошення керівництва вузу, відвідав Дебреценський університет. Даний університет має 11 факультетів та 2 коледжі. Тут навчаються понад 20 000 студентів.

Під час переговорів


       Надзвичайно гарна матеріальна-технічна база цього вузу включає навчальні корпуси, лабораторії, 2 бібліотеки (приватного та публічного права), які налічують понад 900 тис. видань та сучасні гуртожитки.
       Під час візиту Ю. Бошицький мав нагоду налагодити контакти з новим деканом факультету держави і права проф.. Йожефом Сабадфалві та обговорити з ним питання майбутньої співпраці, провести переговори з директором Інституту цивілістики проф. Дердем Чечі щодо проведення в наступному році міжвузівської міжнародної науково-практичної конференції в сфері права інтелектуальної власності, поспілкуватися з професорсько-викладацьким складом вузу тощо.

Дебреценський університет

      Основною метою співпраці між нашими університетами є встановлення взаємовигідного і плідного співробітництва у двох сферах – вищої юридичної освіти й науково-дослідної діяльності. Співробітництво ґрунтуватиметься на принципах ділового партнерства, взаємної професійної вигоди й зацікавленості, а також створення сприятливих умов для міжнародної взаємодії сторін. Так, у науково-дослідній сфері передбачено, насамперед, реалізація спільних науково-дослідних програм, проведення наукових і практичних конференцій, симпозіумів, семінарів, круглих столів тощо. Крім того, відбуватиметься спільне видання юридичної літератури і публікацій, обмін науковою та освітньою літературою. У сфері юридичної освіти увага передусім акцентуватиметься на обміні досвідом щодо удосконалення національного науково-освітнього процесу та впровадженні у цьому напрямі прогресивних методів; організації обміну викладачами для читання курсів лекцій окремими фахівцями; спільному пошуку джерел фінансування для реалізації освітніх програм сторін тощо.

Бібліотека університету
       Співробітництво між Київським університетом права НАН України та правознавцями з факультету держави і права Дебреценського університету свідчить, що наші вузи вже давно активно реалізують принципи Болонського процесу. За час, який пройшов з моменту підписання угоди про співробітництво вже проведено декілька конференцій і круглих столів, проведені спільні дослідження та видані колективні монографічні праці, проведені зустрічі між студентами і викладачами тощо. І цей процес тільки набирає рух.

Візитівка міста Дебрецен
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg