Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
КУП НАНУ ПОГЛИБЛЮЄ СПІВПРАЦЮ З ПРОВІДНИМИ КИЇВСЬКИМИ ШКОЛАМИ
    27 лютого 2018 року делегація Київського університету права НАНУ на чолі з ректором Бошицьким Ю.Л., та  професором  кафедри загально-теоретичних та соціально-гуманітарних дисциплін Івановим В.М. та доцентом кафедри галузево-правових наук університету Рассомахіною О.А. в рамках профорієнтаційної роботи відвідали, одну з кращих шкіл столиці -Спеціалізовану школу № 47 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. А.С. Макаренка Печерського району м. Києва з метою налаглдженя партнерських контактів та підписання угоди про співпрацю.
shkola1.jpg
shkola2.jpg
shkola3.jpg

     Директор школи пані Нетецька С.М. та її команда в складі  заступників директора Бутко С.В., Горбунової Л.С., Лясоцької О.В., Фрунзе А.В. познайомили нашу делегацію з  організацією  навчально-виховний процесу в школі де  поглиблено вивчаються  англійська та німецька мови, сучасної матеріально-технічною базою навчального закладу, а також обговорили широке коло питань щодо співпробітництва.
shkola4.jpg
shkola5.jpg
shkola6.jpg

    Ректором КУП НАНУ було  запропоновано створити у школі клас з поглибленим вивченням основ інтелектуальної власності, щоб  ознайомити учнівську молодь з  історією винаходів від прадавніх часів до сьогодення та їх належною правовою охороною.
     Оскільки одним із напрямків навчальної та наукової роботи університету є інтелектуальна власність, доцентом кафедри галузевих правових наук, кандидатом юридичних наук  Рассомахіною О.А. було проведено для школярів лекцію «Введення до інтелектуальної власності», у якій розкрито питання про поняття інтелектуальної власності, об’єкт інтелектуальної власності, їх види, їх перелік згідно законодавства, а також поняття права інтелектуальної власності у об’єктивному та суб’єктивному значенні. Лекція супроводжувалася мультимедійною презентацією з малюнками та озвучуванням та викликала зацікавленість у слухачів. Лекція професора Іванова В.М. на тему історії козацького права дуже зацікавила школярів.
    Зміцнення зв’язків між КУП НАНУ та школою №47 дасть можливість і вчителям даного  навчального закладу брати участь у семінарах та конференціях КУП НАНУ, а викладачам КУП проводити майстер-класи для школярів. Це сприятиме підвищенню педагогічної майстерності та кваліфікації сторін. Педагоги та учні 9-11 класів при матимуть нагоду користуватися бібліотекою університету, університетських культурно-виховних та спортивних  заходах.
    Для реалізації домовленостей було укладено угоду про співпрацю між навчальними закладами. Адже, постійна співпраця викладачів університету зі школами міста є вагомим внеском у забезпечення якісної, всебічної освіти та формування майбутньої інтелектуальної еліти ще з учнівських лав.
    Сподіваємось, що безперервна співпраця Київського університету права НАНУ та середніх навчальних закладів є буде взаємовигідною та взаємозбагачувальною,  адже вона сприяє вихованню професійно орієнтованих молодих людей, створенню умов для патріотичного виховання молоді, здатної навчатися впродовж життя, сприятиме також  підвищенню фахової майстерності вчителів.

                                                                               Прес центр КУП НАН України
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg