Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> КУП НАНУ прийняв учасників ЗНО-2021 з української мови
КУП НАНУ прийняв учасників ЗНО-2021 з української мови
У вівторок 01 червня 2021 року на базі Київського університету права НАН України відбулось ЗНО-2021 з української мови, учасниками якого стали понад 200 абітурієнтів.
Зазначимо, що у 2021 році в переліку навчальних предметів, із яких проводиться зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, було виокремлено українську мову та українську мову і літературу. А тому випускники, які завершують у 2021 році здобуття повної загальної середньої освіти та планують вступати до закладів вищої освіти, мали можливість самостійно обирати, яку саме роботу виконуватимуть під час ЗНО: сертифікаційну роботу з української мови чи сертифікаційну роботу з української мови та літератури. 
В цілому за даними Міністерства освіти та науки України на тестування з української мови всього було зареєстровано 126401 особа, для яких у 559 пунктах тестування ЗНО створено 8472 аудиторії.
Допуск учасників до пункту тестування на базі КУП НАНУ розпочався о 9:50 і тривав до 10:50. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО був дозволено лише за наявності оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мали самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.
В приміщення пункту тестування було суворо дотримано усіх вимог карантинних обмежень в рамках запобігання розповсюдженню коронавірусної хвороби. Тестування відбулось згідно графіку та без порушень.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28