Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
КУП НАНУ провів День відкритих дверей
      У Київському університеті права НАН України 27 березня 2010 року відбувся День відкритих дверей, на який завітали випускники шкіл-майбутні абітурієнти та їхні батьки.
       Для всіх охочих навчатися у КУП НАНУ були відкриті кабінети, науково-навчальна бібліотека, криміналістична лабораторія, етнографічний куточок в кімнаті студентського самоврядування, спортивна зала, спортивний комплекс «НІ-jump» та багато іншого. На виставці були представленні наукові праці викладачів, найрізноманітніші буклети, а також вступники мали змогу безпосередньо поспілкуватися з проректорами, завідувачами кафедр, керівниками структурних підрозділів, студентським самоврядуванням.

       Відбулася зустріч з керівництвом Університету. Про пріоритетні напрямки розвитку КУП НАНУ розповів ректор Юрій Бошицький, який акцентував увагу на тому, що Університет є єдиним навчально-науковим комплексом в системі Національної академії наук України, який готує фахівців у сфері правознавства. Також ректор розповів про креативні проекти, започатковані в КУП НАНУ: «Інтелектуальна власність в Україні – перлини сучасної літератури для студентської молоду», «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоду», «Україна в руках талановитої молоді», «Пізнай всій край», «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім» та інші. Інноваційною формою навчання є майстер-класи, які проводять знані вітчизняні та зарубіжні науковці у галузі юриспруденції, юристи-практики, державні діячі як України так і зарубіжних країн.

       Кожен з присутніх мав нагоду поставити запитання і отримати на нього вичерпну відповідь. Вичерпну інформацію про КУП НАНУ та правила прийому охочі могли довідатися із газети, яку видає університет «Калейдоскоп університетських подій», яка розповсюджувалася серед гостей.

       Відвідувачі мали змогу не лише ознайомитись з Університетом під час екскурсії, яку проводили проректори Чернецька О.В., Бобровник С.В., Глух М.В., Левківська Г.П., а й перевірити рівень своїх знань з «Історії України» та «Української мови і літератури» під час вікторини.

      У вікторині взяли участь сімдесят три учасника. За рішенням ректорату всі учасники вікторини отримали сертифікати, які дають право на 5% знижку в оплаті за навчання. Переможцями вікторини визначено: Слободян Інну, яка виборола І місце і 20% знижку в оплаті за навчання; Єрусланова Михайла, який посів ІІ місце і отримав 15% знижку в оплаті за навчання; Фещенка Олега – ІІІ місце (знижка – 10%).

       По закінченню вікторини та зустрічі з професорсько-викладацьким складом університету присутнім було запропоновано концерт, підготовлений учасниками культурно-розважального центру.


Сподіваємося, що у наш студентський колектив увійде багато нових і перспективних людей, які згодом стануть фахівцями своєї справи.


Ласкаво запрошуємо на навчання до Київського університету права НАН України!
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg