Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> КУП НАНУ провів конференцію в місті Тель-Авів (Ізраїль) разом з Ono College під егідою Всесвітньої організації інтелектуальної власності
КУП НАНУ провів конференцію в місті Тель-Авів (Ізраїль) разом з Ono College під егідою Всесвітньої організації інтелектуальної власності


19 грудня 2019 року делегація КУП НАНУ представила свої дослідження на спільній конференції Київського університету права НАН України з Ono College (Тель-Авів) під егідою Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

З вітальним словом до присутніх звернулись професор Академічного коледжу Оно Шломіт Яніскі-Равід, побажавши всім плідної конференції та ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький, наголосивши на високій важливості обміну теоретичним та практичним досвідом між колегами з різних країн світу.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

 

Окрім презентації щодо новел законодавства України у сфері інтелектуальної власності, професор Юрій Бошицький ознайомив науковців з різних куточків світу із діяльністю КУП НАНУ, його структурних підрозділів, студентським та академічним життям Універститету.

Доцент кафедри галузевих правових наук КУП НАНУ Іван Ващинець у своїй презентації провів порівняльний аналіз між правами людини та правом інтелектуальної власності; аспірантка КУП НАНУ Ірина Стройко доповіла про адаптацію законодавства України до стандартів ЄС у сфері авторського та суміжного прав у просторі Інтернету; аспірантка КУП НАНУ Тамара Кортукова проаналізувала особливості правовового регулювання патентування біотехнологічних винаходів.

Після презентацій на актуальні теми інтелектуальної власності учасники делегації КУП НАНУ познайомили присутніх з культурою та історією України, супроводжуючи доповідь відео роликами.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg


Також ізраїльські колеги у своїх презентаціях поділились практичними знаннями щодо різних аспектів інтелектуальної власності. Найбільше вразила доповідь та наочна демонстрація інноваційних розробок, підготовлена представником Інституту IGRAD в Ізраїлі Владиславом Фількенштейном.

 

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Кожна доповідь спікерів жваво обговорювалась, працювали з 10.00 до 19.00.

До того ж, делегація КУП НАНУ ознайомилась з бібліотекою, навчальним процесом та студентським містечком ONO College.

Вдячні колегам з Ізраїлю за організацію конференції на високому науковому рівні.


                                                                                       Прес-центр КУП НАНУ

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg