Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> КУП НАНУ відвідала делегація з Батумського державного університету імені Шота Руставелі (Грузія)
КУП НАНУ відвідала делегація з Батумського державного університету імені Шота Руставелі (Грузія)

04 квітня 2019 року Київський університет права НАН України  з робочим візитом відвідала делегація з Батумського державного університету імені Шота Руставелі (Грузія) у складі нового декана юридичного факультету Левана Джакелі та екс-декана, Почесного доктора КУП НАНУ, Адама Махарадзе.

Ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький привітав нового декана з призначенням на високу посаду, побажав успіхів у нелегкій, але потрібній справі та висловив сподівання на успішне продовження плідної співпраці між університетами.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Слід  зазначити, що основною метою зустрічі було обговорення нових напрямків співпраці, таких як: проведення спільних науково-практичних конференцій, симпозіумів, наукових досліджень,   участь у програмах двостороннього обміну студентами, аспірантами та науково педагогічними працівниками, організація спільних літніх та зимових шкіл та спільна участь у грантових програмах.

На зустрічі також були присутній  проректор з наукової роботи КУП НАНУ Надія Кудерська, декан юридичного факультету КУП НАНУ Тетяна Тарасевич та  завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ Олена Сарських.

Співпраця обіцяє бути цікавою, корисною та взаємовигідною, адже, вже найближчим часом сторони домовились про проведення спільної літньої Школи на базі Батумського державного університету імені Шота Руставелі (Грузія).

Прес-центр КУП НАНУ

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg