Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> КУП НАНУ відвідала наукова спільнота з Польщі та Азербайджану
КУП НАНУ відвідала наукова спільнота з Польщі та Азербайджану

27 червня 2019 року на запрошення ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького Київський університет права НАН України  відвідали іноземні партнери та друзі університету з Польщі та Азербайджану, а саме: професор Анджей Шміт, завідувач кафедри конституційного права та політичних інститутів факультету права й адміністрування Гданського університету (Польща); професор Якуб Стеліна, декан факультету права й адміністрування Гданського університету 2014-2018 рр. (Польща) та Азер Сафаров, професор кафедри ЮНЕСКО з прав людини та інформації юридичного факультету Бакинського державного університету (Азербайджан).

ugorec.jpg

Даний візит проходив в рамках Круглого столу приуроченого  23-ій річниці Конституції України під час якого відбулася і  презентація монографії науковців Київського університету права НАН України та багатьох провідних науковців інших країн:  «Державно-правове регулювання суспільних відносин в умовах нових глобалізаційних викликів: вітчизняні та міжнародні реалії».


ugorec.jpg ugorec.jpg

Під час зустрічі ректора КУП НАНУ  Юрія Бошицького з представниками наукової спільноти  Польщі та Азербайджану обговорювалися нові можливості співпраці, як в навчальному, так і в академічному, науковому просторі. На зустрічі також були  присутні  проректор з наукової роботи КУП НАНУ Н. Кудерська,   завідувач відділу міжнародних зв’язків та  грантів О. Сарських.


ugorec.jpg ugorec.jpg

Наприкінці плідної розмови, присвяченої пошуку нових напрямів та форм  співробітництва,  ректор Ю. Бошицький вручив почесним гостям наукові видання університету та пам’ятні  подарунки на згадку про візит до КУП НАН України, а також організував цікаву та пізнавальну екскурсію по рідній Альма- матер.

 

Відділ міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ

 

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg