Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> КУП НАН України ВІДВІДАЛИ НАУКОВЦІ З ЛІВАНУ
КУП НАН України ВІДВІДАЛИ НАУКОВЦІ З ЛІВАНУ

08 липня 2019 року Київський університет права НАН України на запрошення ректора КУП НАНУ Ю.Бошицького відвідав керівник філії Ліванського університету, професор факультету економіки та бізнес-адміністрування, призидент клубу випускників ВНЗ України в Лівані, Радник Посла України в Лівані д-р Зукан Жарамані та голова Громади українців в Лівані Ірина Висота..

img.jpg

Під час зустрічі було обговорено нові ідеї щодо співпраці в академічному, навчальному, науковому просторі, можливості спільної видавничої діяльності. Обговорили також питання взаємодії в культурному напрямі. Так, в наступному навчальному році планується проведення спільної фотовиставки «Україна очима Ліванських студентів».

img.jpg

Зустріч проходила в невимушеній та доброзичливій атмосфері. В її роботі взяли участь президент клініки «Este-Line Elit» Салім Караме, декан юридичного факультету КУП НАНУ Тетяна Тарасевич та завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів Олена Сарських, завідувач аспірантури Раїса Перелигіна.

img.jpg

На завершення зустрічі для гостей була організована екскурсія до бібліотеки та музеїв університету. Учасники зустрічі виявили підвищений інтерес до співпраці між КУП НАНУ та Бейрутським державним університетом.

Відділ міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg