Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
МАЙСТЕР-КЛАС Анатолія Степановича Гриценка «Конституція порядку: актуальні питання конституційних змін»

18 червня 2009 р. у Київському університеті права НАН України в рамках реалізації концепції майстер-класів, була проведена лекція Головою парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони, голови Всеукраїнської громадської організації «Громадська позиція» Анатолієм Степановичем Гриценко на тему «Конституція порядку: актуальні питання конституційних змін», на який зібралися студенти старших курсів, аспіранти, молоді науковці та викладачі Київського університету права НАН України.

У вступній промові ректор університету, професор Юрій Ладиславович Бошицький зазначив, зокрема, що на сьогодні в українському суспільстві та політикумі ведуться активні дискусії щодо необхідності внесення змін до Конституції України, насамперед в частині засад взаємодії між гілками влади. До конституційного процесу, необхідно, насамперед, залучати інститути громадянського суспільства, в тому числі і студентську молодь – майбутніх правників.

Під час проведення майстер-класу особлива увага А.С.Гриценка була зосереджена на наступних питаннях: необхідність удосконалення основних інститутів демократії в Україні; проведення системної конституційної реформи, основою якої має стати урівноваження повноважень між гілками влади в Україні; запровадження ефективного механізму відповідальності посадових осіб та державних органів; удосконалення державно-правового регулювання форм народовладдя, зокрема референдумів тощо.

Під час обговорення конституційних змін студентську та викладацьку аудиторію особливо зацікавили питання щодо трансформації форми державного правління України, процедура внесення змін до Основного Закону та інше.

 

Представлення гостя студентській та викладацькій аудиторії

 

Майстер-клас Анатолія Степановича Гриценка
«Конституція порядку: актуальні питання конституційних змін»

 

Під час обговорення

 

Фото на згадку

 

 

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg