Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Майстер-клас декана юридичного факультету Нішського університету професора НЕВЕНИ ПЕТРУШІЧ
       Одним із напрямів концепції розвитку Київського університету права НАН України є поглиблення співробітництва з академічними науковими установами та вищими освітянськими закладами  Центральної та Східної Європи. Саме в рамках такого співробітництва, 13 жовтня 2009 р. відбулася зустріч студентів Київського університету права НАН України з деканом юридичного факультету Нішського університету професором Невеною Петрушіч. Професор Н.Петрушіч виступила перед студентами КУП НАН України з лекцією на тему «Позасудові розгляди цивільних спорів у Республіці Сербія», в якій зокрема йшлося про ефективність правосуддя; виконання судових рішень за законодавством Сербії; шляхи мирного вирішення цивільних спорів з позиції права та з позиції узгодження інтересів сторін тощо.

       По закінченні майстер-класу студенти та аспіранти мали нагоду поспілкуватися із професором Н.Петрушіч по окремим проблемам цивільного законодавства Республіки Сербія та отримати науково обґрунтовані відповіді на поставлені питання і запросити до співпраці в подальшому.

       На завершення зустрічі ректор, професор Ю.Л.Бошицький нагородив Нівену Петрушіч Подякою Київського університету права НАН України. А студенти університету вручили квіти та книгу про Київ на згадку.

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg