Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА
    17 листопада 2018 року у Київському університеті права Національної академії наук України   відбулись святкові заходи, присвячені Дню Студента. На заході були присутні поважні гості  з Грузії: Заза Маруашвілі - виконавчий директор асоціації приватних вузів, радник ректора Грузинського університету, доктор, професор, Деві Хведеліані  -  ректор академії бізнесу та консалтингу, доктор юридичних наук, професор, Ніно Чаландарішвілі  –  керівник грантових проектів асоціації приватних вузів .
mds1.jpg
mds2.jpg

    Ректор КУП НАНУ університету профессор Юрій Бошицький та гості вузу привітали присутніх з Міжнародним Днем Студента,   побажали студентам та викладачам Київського університету права великих здобутків у навчанні та роботі та набутті високого  професіоналізму .
    Ректор також вручив грамоти та подяки кращим студентами КУП НАНУ а також подарував книги для поповнення домашньої бібліотеки .
mds3.jpg
mds4.jpg
 mds5.jpg  mds6.jpg

    Концерт силами студентів університету не залишив жодного байдужого в залі. Викладачі, які були присутні на концерті, співробітники університету та гості заходу, вдячні студентам КУП НАНУ за активну участь у культурному житті нашого універсиитету.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg