Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Молоді вчені та студенти КУП НАНУ відвідали Верховну Раду України
Молоді вчені та студенти КУП НАНУ відвідали Верховну Раду України

Молоді вчені та студенти КУП НАНУ відвідали Верховну Раду України

 

22 лютого 2019 року молоді вчені та студенти Київського університету права НАН України здійснили ознайомчий візит до Верховної Ради України. Мета екскурсії - всебічне інформування студентів про діяльність українського парламенту та поширення ідей парламентаризму.

Під час екскурсії студенти та молоді вчені КУП НАНУ завітали до кулуарів Верховної Ради, відвідали сесійний зал, зал термінових нарад депутатських фракцій, оглянули відому картину вітчизняного художника О.Г. Кулакова «Державотворення», на якій зображено історичну мить прийняття Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року.

1 1 1

До того ж, молодь ознайомилась із історією становлення та розвитку українського парламентаризму, законодавчого процесу, сьогоденням українського парламенту та архітектурною спадщиною Верховної Ради України.

1 1 1

Оримання нових знань в стінах рідної Alma Mater та безпосередньо шляхом відвідування органів законодавчої влади є гармонійним поєднанням підготовки професійних та успішних молодих вчених, юристів і юристів-міжнародників.

Молодь КУП НАНУ вдячна за гостинність представникам Верховної Ради України та ректору Ю.Л. Бошицькому за сприяння у здійсненні екскурсії.

Перс-центр - Ради Молодих Вчених

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg