Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> На екскурсію в Музей криміналістики КУП НАНУ завітали учні столичних шкіл
На екскурсію в Музей криміналістики КУП НАНУ завітали учні столичних шкіл
Днями до Музею криміналістики імені Ганса Гроса, що розташований та діє в Київському університеті права НАН України, завітали учні старших класів спеціалізованої школи № 200 міста Києва та гімназії «Академія». 
Організаторами екскурсії стали завідувач кафедри криміналістики КУП НАНУ Савка О.І., завідувач аспірантурою Перелигіна Р.В. та представники ювенальної поліції Печерського та Святошинського відділу Національної поліції в місті Києві. Заходи були організовані в рамках профорієнтаційної роботи КУП НАНУ та напередодні Міжнародного дня захисту дітей.
Учні ознайомилися з унікальними експонатами Музею криміналістики, який діє в КУП НАНУ з 2010 року, прослухали презентацію про особливості роботи поліцейських-криміналістів на місці злочину, відвідали кабінет «Трасології та дактилоскопії», а також Музей підробок, який відкрито в КУП НАНУ спільно з Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством (УАПП) та Патентно-правовою фірмою «Пахаренко і партнери» під гаслом безстрокової просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками і піратством».
Після екскурсії школярі прослухали лекцію на тему «Роль ювенальної юстиції в дотриманні прав дітей», метою якої було підвищення рівня правової обізнаності учнів та закріплення основних навичок свого захисту у разі порушення прав дитини. Ювенальні поліцейські наголосили школярам, що державою гарантується забезпечення належних умов для їхньої охорони здоров'я, навчання, виховання, фізичного, психічного, соціального, духовного та інтелектуального розвитку, їх соціально-психологічної адаптації та активної життєдіяльності, зростання в сімейному оточенні та любові. В той же час правоохоронці нагадали школярам про їхні права і обов’язки, застерегли про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх за вчинення правопорушень та наголосили на дотриманні правил поведінки під час навчального процесу.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28