Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Налагодження відносин з Національним університетом державного управління Угорщини
Налагодження відносин з Національним університетом державного управління Угорщини
     Одним із пріорітетних завдань Київського університету права НАН України, вищого навчального закладу, який постійно прагне вдосконалюватись, є інтеграція у світовий науковий та освітній простір.
     Зокрема, візит до Будапешту делегації КУП НАНУ, на чолі з ректором Ю. Бошицьким, відкрив нову можливість налагодити відносини з Національним університетом державного управління Угорщини, який був створений у 2011 році.
     Знайомство представників КУП НАНУ з діяльністю Університету розпочалась із участі в офіційному заході на честь державного діяча, юриста та національного героя Угорщини Лайоша Кошута, за участю спікера угорського Парламенту Ласло Кевера.

     Після цього, була проведена екскурсія для делегації Київського університету права НАН України, яка розпочалась із візиту до кабінету ректора Національного університету державного управління Угорщини, де були обговорені стратегічні напрями співпраці між сторонами.
ny4.jpg
ny6.jpg

     Також, делегація КУП НАНУ мала змогу ознайомитись із виставкою-музеєм колишньої воєнної Академії Людовіки, в будівлі якої, в 2012 році було прийнято рішення щодо створення адміністративного центру Національного університету державного управління Угорщини, де, зокрема, також знаходиться факультет міжнародних та європейських студій.
ny5.jpg
ny7.jpg

     Відвідавши Національний університет державного управління Угорщини, вдалось дізнатись багато цікавої та важливої інформації, а також залишити символічні пам'ятні подарунки від Київського університету права НАН України.
 Візитівка Національного університету державного управління Угорщини
viz1.jpg
viz2.jpg
viz7.jpg
viz3.jpg viz5.jpg viz6.jpg
 Матеріал підготувала:
Делегація студентів КУП НАНУ в Будапешті, 2018 р.

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg