Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Наукова бібліотека КУП НАНУ поповнилась новими виданнями з нагоди професійного свята – Дня юриста
      Київський університет права підтримує партнерські та дружні стосунки з багатьма організаціями та установами, відомими правознавцями України, державними та громадськими діячами. Завдяки цьому Наукова бібліотека КУП НАНУ поповнюється новими виданнями, якими користуються студенти, аспіранти та викладачі університету в своїй освітній та науковій діяльності.                
     До професійного свята Науковій бібліотеці КУП НАНУ, а також  кращим студентам університету були подаровані змістовні наукові видання юридичних фірм «САЛКОМ» та «Евентус-Ком». Наукове видання «Государство: демократическое, правовове, социальное» передав для студентів КУПу  доктор юридичних наук, член-кореспондент НАНУ, академік АПрНУ В.Ф. Сіренко.
               
     Київський університет права НАН України, Наукова бібліотека та студенти університету висловлюють щиру вдячність за подаровану літературу президенту юридичної фірми «САЛКОМ» Євгену Борисовичу Кубку, керівникові компанії «Евентус-Ком» Михайлу Миколайовичу Ониськіву, академіку Василю Федоровичу Сіренку, приватному підприємцю Олександру Дмитровичу Летушці та всім партнерам університету, що беруть активну участь у розбудові Київського університету права та формуванню системи грунтовних теоретичних знань та практичних навичок у майбутніх правників.
bibl1s.jpg
bibl2s.jpg bibl3s.jpg
 
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg