Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Наукова бібліотека поповнилась новими книгами
Наукова бібліотека поповнилась новими книгами

Наукова бібліотека Київського університету права НАН України щиро дякує  за книги, отримані  в дар від  підприємця  А.С. Замятіна.

Серед книг – монографії, збірники наукових праць в галузі права,  книги з правового забезпечення співробітництва України з Європейським Союзом, організації діяльності місцевого самоврядування, процесів державотворення в Україні, а також прекрасні альбоми з мистецтва та яскраві книги з історії України.

ugorec.jpg

Допомогу у розбудові наукової бібліотеки, фонд якої налічує понад 150 тисяч видань, університет в значній мірі отримує від державних і громадських діячів, видатних правознавців, організацій та фірм, фізичних осіб-підприємців та окремих благодійників. Завдячуючи дарувальникам, студенти та викладачі  університету мають можливість використовувати в навчальному процесі та наукових дослідженнях книги видатних представників вітчизняної та зарубіжної юридичної, політичної, економічної наук, навчальну літературу з права, а також альбоми з живопису, українську та зарубіжну художню літературу в рамках університетських проектів «Інтелектуальна власність – перлини  живопису для студентської молоді», «Інтелектуальна власність – перлини  літератури для студентської молоді».

Бібліотека КУП НАНУ з вдячністю приймає в дар цікаві та корисні для університету видання. Сподіваємось, що ці  книги сприятимуть розвитку культури студентської молоді та кращої обізнаності у складних питаннях держави та права.

ugorec.jpg
Прес-центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg