Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Науково-педагогічні працівники та студенти КУП НАНУ взяли участь у роботі круглого столу "Актуальні проблеми інтелектуальної власності в інформаційній сфері"
Науково-педагогічні працівники та студенти КУП НАНУ взяли участь у роботі круглого столу "Актуальні проблеми інтелектуальної власності в інформаційній сфері"
     26 квітня 2017 року вiдбувся Круглий стіл "Актуальні проблеми інтелектуальної власності в інформаційній сфері", присвячений Міжнародному дню інтелектуальної власності і організований Центром інтелектуальної власності і передачі технологій НАН України, Національною бібліотекою ім. В.І. Вернадського та Київським університетом права Національної академії наук України. Захід відбувався під протекторатом заслуженого юриста України, професора Юрія Бошицького та Всесвітньої організації інтелектуальної власності. Безпосереднiм органiзатором круглого столу став Відділ з охорони інтелектуальної власності Національної бібліотеки ім. В.І. Вернадського в особі його завідувача Олександра Кириленка, він і був модератором заходу.
     Національну бібліотеку ім. В.І. Вернадського на заходi представили генеральний директор бібліотеки Володимир Іванович Попик, завідувач відділу Відділ з охорони інтелектуальної власності Олександр Григорович Кириленко. Центр інтелектуальної власності і передачі технологій НАН України представляли директор Центру Юрій Михайлович Капіца та старший науковий співробітник Центру Дмитро Станіславович Махновський. Наково-дослідний інститут інтелектуальної власності НАПрН України на заході представив молодший співробітник відділу авторського права і суміжних прав Костятнтин Олександрович Зеров. Представниками бiзнесу на заходi стали Володимир Сисюк (юрист ППФ "Пахаренко і партнери").
     КУП НАН України на заході представили ректор університету, заслужений юрист України, професор Юрій Ладиславович Бошицький, професори  Петро Дмитрович Біленчук та Геннадій Семенович Семаков, а також доцент Ольга Андріївна Рассомахіна.

      Надзвичайно цiкавими виявилися виступи, присвячені проблемам охорони інтелектуальної власності, зокрема авторського права, у процесі діяльності бібліотек. Особливо цікавими були доповідь та її обговорення Володимира Сисюка, присвячені проблемам юридичної відповідальності та боротьби із розповсюдженням контрафактної продукції через Інтернет. Публіку зацікавила і розважила  виставка контрафактних товарів з Музею контрафактної продукції (підробок) Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством Київського університету права НАН України, яка була також представлена у слайдах доповіді "Науково-освітнє забезпечення інтелектуального права" професора Петра Дмитровича Біленчука та професора Геннадія Семеновича Семакова.
     Круглий стіл справив надзвичайно позитивне враження на його учасникiв та залишив у нас бажання вiдвiдати захiд знову.
Прес-центр КУП НАНУ


 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg