Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Нове видання науковців КУП НАНУ та Дебреценського університету «Актуальні проблеми цивілістики (на прикладі України та Угорщини)»
Нове видання науковців КУП НАНУ та Дебреценського університету «Актуальні проблеми цивілістики (на прикладі України та Угорщини)»
Шановні колеги!


ukrugor.jpg     Днями побачив світ збірник наукових праць за матеріалами VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми цивілістики (на прикладі України та Угорщини)».
    У збірнику вміщені тези виступів, пропозиції, зауваження, що присвячені найбільш складним проблемам теорії та практики систематизації цивільного законодавства України й Угорщини та їх застосування. Виділені спільні проблеми методологічного, лексичного та системного походження.
    Збірник розрахований на науковців, викладачів юридичних вишів, магістрів, студентів, аспірантів, працівників правоохоронних і судових органів та всіх, хто цікавиться проблемами приватного права.Актуальні проблеми цивілістики (на прикладі України та Угорщини): збірник  наукових праць за матеріалами VIII Міжнародної науково-практичної конференції (28-29 квітня 2017 р.) / за заг. ред. проф. Ю. Бошицького та проф. В. Сікори. – К.: Талком, 2017. – 374 с.
 
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg