Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Нові спільні міжнародні наукові проекти КУП НАН України з академічними установами Закарпаття
Нові спільні міжнародні наукові проекти КУП НАН України з академічними установами Закарпаття
    Нещодавно під час візиту ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького до структурного підрозділу КУП НАНУ - Міжнародного Центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Східної Європи нашого вузу в м. Ужгород відбулася робоча зустріч з директором Інституту електронної фізики НАН України Г.М. Гомонай. Переговори були направлені на  вдосконалення партнерських відносин між зазначеними установами НАН України в Закарпатті.
    Враховуючи, що на зустрічі, яка відбулася в кабінеті директора Інституту електронної фізики НАН України Г.М. Гомонай, взяли участь представники грантових програм - колеги зі Словаччини пан Карой Тілл та пан Юрай Тілл, були також обговорені і питання тристоронніх наукових словацько-українських проектів в Ужгороді та посилення грантової політики зі Словаччиною, налагодження більш продуктивної співпраці у сфері науки, освіти, академічного туризму та більш повного спільного використання матеріально-технічних можливостей наших академічних установ у проведенні наукових заходів.
 gomon1.jpg gomon2.jpg

    Досягнуто домовленість про надання приміщень для проведення конференцій та інших наукових заходів організованих КУП НАНУ в м. Ужгороді. Ректор зазначив, що пріоритети КУП НАНУ направлені на розширення партнерських відносин з Закарпатським краєм та Словаччиною, а також країнами ЄС з якими Україна має спільні кордони на заході. Це університети та наукові установи Угорщини, Румунії та Польщі.
    У рамках домовленостей з пані Ганною Гомонай КУП НАН України буде проводити програму, де предметом особливого пріоритету стануть питання академічного туризму та рекреації студентів КУП НАНУ на Закарпатті задля організації літніх шкіл. Дані проекти розраховані на студентів та аспірантів нашого вузу, які зацікавлені у вивченні або вдосконаленні іноземних мов. Це дасть можливість щороку кілька тижнів влітку попрацювати та відпочити в місті Ужгород та різних рекреаційних зонах  Закарпаття.
    Також з метою підтримки позитивного іміджу НАН України на теренах Закарпаття було погоджено ряд заходів щодо співробітництва у галузях, які становлять взаємний інтерес для сторін.

Прес-центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg