Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Новий партнер КУП НАН України - Самбірська міська рада
Новий партнер КУП НАН України - Самбірська міська рада
1
   Ректор КУП НАНУ Ю. Бошицький, з робочим візитом до міста Самбір, відвідав Самбірську міську раду і провів переговори щодо співпраці. У зустрічі взяли участь секретар Самбірської міської ради Ю. Дмитришин, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради С. Ухач, суддя Самбірського міськрайонного суду Львівської області В. Кравців, та директор Самбірської гімназії міста Самбір С. Якубовська.
   Ю. Дмитришин розповів про напрацювання міста Самбір в питаннях залучення грантів на наукові дослідження і розвиток культурних надбань району, а також виявив зацікавленість у співробітництві з Київським університетом права.
   Під час зустрічі були обговорені питання про співробітництво в освітній та профорієнтаційній сферах між установами. Були обговорені основні напрями співпраці.
   Ректор зі свого боку, запросив представників ради відвідати КУП НАНУ та запропонував можливість отримання другої вищої освіти через дистанційне навчання для працівників органів влади, місцевого самоврядування міста Самбір, а також різні тренінги, курси вдосконалення знань і можливість для чиновників навчання в аспірантурі КУП НАНУ.
    Від КУП НАНУ було передано до бібліотеки міської ради, в рамках профорієнтації, рекламну продукцію про КУП й РІ КУП, а також «Велику юридичну енциклопедію» для популяризації юридичної освіти  в місті.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg