Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Новий партнер КУП НАНУ - Самбірський міськрайонний суд Львівської області
Новий партнер КУП НАНУ - Самбірський міськрайонний суд Львівської області
1
   Нещодавно ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький, з робочим візитом до міста Самбір, відвідав Самбірський міськрайонний суд Львівської області.
   Під час зустрічі з Головою суду Володимиром Галином та суддею Васильом Кравцем обговорювались питання профорієнтації, налагоджені контактів з потенційними новими партнерами, зокрема, районними відділами освіти, адміністраціями шкіл та випускниками шкіл області.
   Ректор КУП НАНУ зі свого боку запропонував можливість дистанційного навчання та отримання другої вищої освіти для працівників суду міста Самбір, також різні тренінги, курси вдосконалення знань і практики роботи на базі столичних підрозділів Київського університету права.
   Також сторони домовились про підписання меморандуму про співробітництво між установами у місті Київ в стінах КУП НАНУ.
   На завершення, Юрій Бошицький передав для бібліотеки Голови Самбірського міськрайонного суду унікальні видання КУП НАНУ, зокрема, «Велику юридичну енциклопедію».
Візитівка міста Самбір
   Самбір лежить на лівому березі Дністра (через місто також протікає невелика річка Млинівка). Місто розташоване на перехресті автодоріг Львів — Ужгород і Дрогобич — Перемишль. Самбір також є одним із культурних, туристичних і військових центрів Львівщини, і п'ятим за населенням містом у Львівській області. Відстань до обласного центру залізницею 78 км, автошляхами 76 км.
   Чисельність населення Самбора станом на 1 січня 2019 р. — 34 823 особи.
   В місті діють  Самбірський технікум економіки та інформатики, Самбірський коледж культури і мистецтв, Самбірський медичний коледж, Самбірський факультет прикладного програмного забезпечення Тернопільського національного економічного університету, державний педагогічний коледж імені Івана Филипчака.
   У Самборі є 10 діючих шкільних закладів, з них 7 середніх шкіл (СШ №1 ім.Т.Г.Шевченка, СШ №3 ім. В.Юричка, СШ №4, СШ №7, СШ №8 з поглибленим вивченням англійської мови, СШ №10, Школа-ліцей ім. Андрія Струся), дві початкові школи (№2, №7) та Самбірська гімназія.
Визначні пам'ятки міста:
   1. Костел святого Івана Хрестителя.
   2. Рештки Самбірського замку XVI ст. — мисливський будинок та залишки валів.
  3. Церква Різдва Пресвятої Богородиці (XVIII ст.), де зберігаються мощі святого Валентина та чудотворна ікона Самбірської Богоматері.
   4. Самбірська ратуша.
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg