Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Гість КУП НАН України – голова Конституційного Суду України (2006-2007), голова Асоціації суддів Конституційного Суду України пан Домбровський Іван Петрович
Гість КУП НАН України – голова Конституційного Суду України (2006-2007), голова Асоціації суддів Конституційного Суду України пан Домбровський Іван Петрович
23 червня 2021 року на запрошення ректора Юрія Бошицького, КУП НАН України відвідав суддя Конституційного Суду України у відставці, голова Конституційного Суду України (2006-2007), голова Асоціації суддів Конституційного Суду України, заслужений юрист України – Іван Домбровський.
Захід відбувся з нагоди 25-ї річниці Конституції України «Конституція України: 25 років від історії до сучасності».
Пан Іван Домбровський – надзвичайно цікава особистість, працював суддею Судової колегії (палати) у цивільних справах Верховного Суду України. У 2002 р.  секретарем Пленуму Верховного Суду України. 3 листопада 2005 р. VII з’їзд суддів України призначив Івана Петровича суддею Конституційного Суду України. У вересні 2006 р. на спеціальному пленарному засіданні Конституційного Суду України його обрано Головою цього Суду. Виступав проти прийняття поспішних рішень, вважаючи, що кожна процедура розгляду справи має відбуватися з отриманням висновків експертів, науковців, міжнародних організацій. На його думку, основний закон держави  Конституція України  потребує суттєвих змін, насамперед для того, щоб тлумачення однієї статті не суперечило іншій. В таких умовах Конституційний Суд буде працювати ефективно.
Ректор обговорив питання співпраці з паном Домбровським, також ознайомив почесного гостя з матеріально-технічною базою університету.
Піднімалися питання співпраці в освітній, науковій та культурній сферах. Також були обговорені питання співпраці на 2022 рік. Зокрема, це викладання Іваном Домбровським окремих спецкурсів для студентів та магістрів університету, проведення різних спільних майстер-класів для аспірантів, питання організації та проведення спільних міжнародних конференції.
Відбулась зустріч членів ректорату з Іваном Петровичем, на якому розповів про свою діяльність в Конституційному Суді України та його бачення Конституції України.
Була досягнута домовленість підписання Меморандуму про співпрацю між Київським університет права НАН України та Асоціацією суддів Конституційного Суду України.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28