Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Гість КУП НАН України - міністр закордонних справ Угорщини (1990-1994 рр.) Геза Єсенський
Гість КУП НАН України - міністр закордонних справ Угорщини (1990-1994 рр.) Геза Єсенський
    26 березня 2018 року на запрошення ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького, Київський університет права НАН України з візитом відвідав міністр закордонних справ Угорщини (1990-1994 рр.), пан Геза Єсенський.
    Гостю була проведена екскурсія, на якій він мав можливість ознайомитись з матеріально-технічною базою та унікальними музеями, які створені на базі університету, зокрема першим в Україні музеєм підробок Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством.
На зустрічі в кабінеті ректора були обговорені важливі питання про удосконалення сучасного стану українсько-угорських відносин. Геза Єсенський мав нагоду ознайомитись з діяльністю КУП НАН України, історією його розбудови та висловив своє щире захоплення динамікою розвитку університету, багатоаспектністю проектів.
gist1.jpg
gist2.jpg
gist3.jpg

    Поважний гість взяв участь у засіданні ректорату, де у своєму виступі відмітив активний розвиток міжрегіонального i транскордонного співробітництва, зокрема в рамках Карпатського єврорегiону; забезпечення послідовного збільшення товарообороту між Україною i Угорщиною, збереження позитивних тенденцій у його формуванні, врегулювання механізму торговельних обмежень між двома країнами; активізацію співробітництва у сфері забезпечення прав національних меншин — української в Угорщині та угорської в Україні; посилення інформаційної роботи та забезпечення подальшого формування позитивного іміджу України в Угорщині.
    Зокрема, пан Єсенський зазначив, що 06 грудня 1991 року Україна і Угорщина підписали Договір про основи добросусідства та співробітництва. Доповідач окреслив, що основними завданнями для реалізації інтересів України у відносинах з Угорщиною має стати подальше підтримання високої динаміки українсько-угорського діалогу на всіх рівнях; активне продовження консультацій з питань європейської інтеграції, забезпечення послідовної i дієвої підтримки Угорщиною євроiнтеграцiйних i євроатлантичних прагнень України. Саме цим актуальним нині проблемам був присвячений його виступ.
gist4.jpg
gist5.jpg gist6.jpg

    Зустріч з міністром закордонних справ Угорщини (1990-1994 рр.) Гезою Єсенським викликала значну зацікавленість у членів ректорату університету.
    На завершення сторони висловили впевненість у подальшій співпраці, яка буде плідною та конструктивною.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg