Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Гість КУП НАНУ - доктор Стеффен Хінделенг
      В рамках розвитку міжнародних зв’язків та проведення майстер-класів для студентів КУП НАН України, на запрошення ректора професора Ю. Л. Бошицького, в Київський університет права НАН України прибув представник юридичного факультету Берлінського університету ім. Гумбольта (Німеччина) доктор Стеффен Хінделенг.

       Ректор професор Ю. Бошицький ознайомив гостя з КУП НАНУ, структурними підрозділами та кафедрами. Ректор презентував останні наукові видання і обговорив з гостем можливі шляхи співпраці. На зустрічі були присутні проректор по науці О. Чернецька, Керівник відділу міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ О. Бурлакова, завідувач кафедри іноземних мов В.І. Крепель. Також обговорювались питання впровадження сумісних освітніх проектів, здійснення наукових досліджень у сфері міжнародного права та досліджень проблематики у напрямку міжнародних інвестиційних угод на базі Київського університету права НАН України, проведення семінарів і круглих столів із залученням провідних фахівців з Німеччини, проведення майстер – класів для студентів нашого університету.
       Доктор Хіндерленг перебуватиме в університеті в період з 17-21 лютого. У цей період від матиме нагоду прочитати майстер-класи, взяти участь у III Всеукраїнських наукових читаннях, присвячених пам'яті В.М. Корецького, та ближче познайомитись зі столицею України завдяки програмі «Пізнай свій край».
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg