Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Гість КУП НАНУ - перший заступник Управління гуманітарної політики Секретаріату Кабінету Міністрів Гуржій А.М.
      01.04.2010 року у Київському університеті права НАН України відбулася зустріч ректора університету Ю.Бошицького з першим заступником начальника Управління гуманітарної політики Секретаріату Кабінету Міністрів А.Гуржієм.
       Під час зустрічі були обговорені питання співпраці між Київським університетом права НАН України та Управлінням гуманітарної політики Секретаріату Кабінету Міністрів.
       Також ректор ознайомив гостя з університетом, спортивним комплексом, де А.Гуржію випала можливість показати свої навики у боксі як КМС, а також, одним із перших відвідати нові атріуми університету.

       А.Гуржій ознайомився з бібліотечним фондом та новими виданнями КУП НАНУ, науково – бібліографічною та інформаційною діяльністю, інформатизаціею та автоматизацією технологічних процесів, а також новими проектами: «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді» та «Інтелектуальна власність в Україні – перлини сучасної літератури для студентської молоді».

       На завершення зустрічі Андрій Миколайович зміг поспостерігати за підготовкою студенток університету до конкурсу вишуканості, гармонії, інтелекту та краси «Міс університет - 2010».

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg