Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Гість КУП НАНУ – Спікер Парламенту Угорщини (2002-2009), Уповноважений Прем’єр-міністра Угорщини Каталіна Сілі
Гість КУП НАНУ – Спікер Парламенту Угорщини (2002-2009), Уповноважений Прем’єр-міністра Угорщини Каталіна Сілі

 

 

У межах свого візиту в Україну та на запрошення ректора Юрія Бошицького, до КУП НАНУ завітала Спікер Парламенту Угорщини (2002-2009), Уповноважений Прем’єр-міністра Угорщини Каталіна Сілі.

ugorec.jpg ugorec.jpg

 

Пані Каталіна Сілі зустрілася зі студентами міжнародної спеціальності і провела майстер-клас із актуальних питань міжнародного права, в якій відзначила важливість поглиблення освітянських і наукових зв’язків між університетами наших країн.

Враховуючи, що другу освіту Каталіна Сілі отримала у сфері екології, під час свого виступу вона розповіла присутнім, що на сьогодні опікується також проблемами забруднення навколишнього середовища. Пані Сілі навела багато фактів забруднення навколишнього середовища, що турбують міжнародну спільноту, в тому числі юридичну. Так, зокрема, це рівень забруднення Світового океану, Карпатського регіону та ін. У зв’язку з чим, вона підкреслила необхідність консолідації зусиль молодого покоління майбутніх юристів у цьому контексті, що буде сприяти покращенню майбутнього обох держав.

ugorec.jpg ugorec.jpg

 

Каталіна Сілі звернула увагу студентів на ті можливості, які відкриваються перед ними завдяки міжнародним зв’язкам університету в сфері закордонної освіти. Вона запропонувала налагодити співпрацю з юридичним факультетом Університету міста Печ, у якому навчалася, а також співпрацю з Вашингтонським університетом права, з яким підтримує міцні та дружні відносини.

Варто відзначити піднесену атмосферу, яка панувала на майстер-класі Каталіни Сілі. Студенти ставили питання, які викликали цікаву та жваву дискусію. Почесній гості принагідно було проведено екскурсію університетом, зокрема музеями криміналістики імені Ганса Гроса, підробок та піратства, створений за сприяння Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством, комп’ютерних технологій та криміналістичної техніки імені В.М. Глушкова та ін. Надзвичайно позитивне враження на Каталіну Сілі справила бібліотека університету, а також угорські видання, які вона містить.

ugorec.jpg ugorec.jpg

 

Каталіна Сілі наголосила, що співпраця з КУП НАНУ триває уже понад 10 років, це дає можливість й надалі реалізовувати успішні проекти. Зокрема пані Сілі запропонувала навесні провести цикл майстер-класів для студентів КУП НАНУ з актуальних проблем міжнародного права.

ugorec.jpg

 

 

                                                                                       Прес-центр КУП НАНУ

 

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg