Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Гість КУП НАНУ - відомий український дипломат (1992 – 1997рр.) Д.І. Ткач
Гість КУП НАНУ - відомий український дипломат (1992 – 1997рр.) Д.І. Ткач
    02 квітня 2018 року у стінах Київського університету права НАН України відбулася зустріч ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Угорщині (1992-1998; 2006-2010 рр.) Дмитром Ткачем.
    Дмитро Іванович Ткач є відомим українським дипломатом, який у 1992 році відкрив перше дипломатичне представництво нашої держави за кордоном – Посольство України в Угорщині. Протягом своєї кар’єри мав високі дипломатичні ранги: працював тимчасово повіреним у справах України в Угорщині в 1992 році та заступником Міністра закордонних справ України.
tkach1.jpg
 tkach2.jpg

    На зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Угорщині були запрошені студенти ІІ курсу спеціальності «Міжнародне право» Хромов Олександр, Нежурко Олександра, серед яких були й переможці V Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу, організованого Міжнародним комерційним арбітражним судом при Європейській арбітражний палаті (International Commercial Arbitration Court under the European Arbitration Chamber) Третьякова Дар'я і Полторацька Вікторія, які здобули І місце у фіналі судових дебатів.
tkach3.jpg
tkach4.jpg

     Під час зустрічі обговорювалися наступні питання: щодо організації та проведення спільних міжнародних науково-практичних заходів, присвячених актуальним питанням розширення міжнародних зв’язків та створення передумов для удосконалення нормативного регулювання в окресленій сфері відносин; запровадження та реалізації спільних освітніх та науково-дослідних програм; в 2018/2019 навчальному році передбачається викладання спецкурсу  «Дипломатичний протокол та етикет»; забезпечення можливості подання заявок на зарубіжні грантові програми з метою розширення міжнародних відносин.
     По завершенню зустрічі домовились в організації виставки живопису відомих українських художників Довганя М.В. і Славгородської А.В.  «Велич рідного краю», яка відбудеться 06 квітня 2018 року в холі університету.

Прес-центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg