Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Партнерські відносини між КУП НАНУ та Інститутом держави і права ім. В.М.Корецького НАН України поглиблюються
      Інститут держави і права ім.В.М.Корецького НАНУ у 1995 році був засновником Київського університету права НАНУ. Сьогодні наші установи тісно співпрацюють у галузі юридичної освіти та науки створюючи єдиний науково-освітній комплекс.
       Провідні науковці інституту також є і викладачами університету. Серед них: академіки Ю.Шемшученко, В.Семчик, Я.Шевченко, проф. О.Андрійко, В.Денисов, Н.Оніщенко, П.Кулинич, доценти О.Костенко, Т.Костецька, Д.Бусуйок, Ю.Педько, Т.Тарахонич, О.Батанов, О.Черноус, Н.Ісаєва, Н.Гаєва та ін.
       На жаль кризові явища в країні не сприяють належному фінансуванню розвитку юридичної науки, не достатньо коштів виділяється державою і для осучаснення матеріально-технічної та комп'ютерізації проведення наукових досліджень у цій, надзвичайно важливої для суспільства, галузі.
       На попередньому засіданні Вченої ради Інституту держави і права ім. В.М.Корецького в січні цього року як раз йшла мова про це. Тому ректор КУП НАНУ Ю.Бошицький, який є членом Вченої ради Інституту, враховуючи потребу Інституту в оновленні комп’ютерної бази, запропонував підтримку колективу Інституту з боку університету у вигляді сучасного комп'ютерного обладнання.
       В рамках угоди про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Інститутом держави і права ім. В.М.Корецького було передано на засіданні вченої ради інституту директору інституту академіку Ю.Шемшученко в користування для відділів інституту 5 найсучасніших комп'ютерів.       Під час передачі комп'ютерної техніки для відділів Інституту держави і права ім. В.М.Корецького, Ю. Бошицький звернув увагу, що в перспективі співпраця між КУП НАНУ та ІДП ім. В.М. Корецького буде поглиблюватися. Найближчим часом в КУП НАНУ будуть спільно проведені ІІІ Наукові читання присвячені пам'яті В.М.Корецького та видані матеріали за результатами проведених читань, тощо.

       Ректор КУП НАНУ підкреслив, що співпраця між КУП НАНУ та ІДП ім. В.М.Корецького – це сучасний стиль партнерства, який веде до інтеграції науки та юридичної освіти.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg