Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Підписана угода з Громадською організацією "Об'єднання громадян товариство закарпатців у м.Київі"
Підписана угода з Громадською організацією "Об'єднання громадян товариство закарпатців у м.Київі"

   Нещодавно відбулася зустріч ректора Київського університету права НАН України, професора Ю. Л. Бошицького з президентом Громадської організації «Об’єднання громадян товариство закарпатців у м. Києві», академіком АМН України В.В. Лазоришинцем.

ugorec.jpg

  Під час зустрічі був підписаний Меморандум про співробітництво між установами та обговорені основні напрями подальшої співпраці, зокрема щодо здійснення спільних наукових досліджень, проведення та організації конференцій, круглих столів та інших науково-практичних заходів, видання спільних публікацій, а також підвищення рівня науково-методичної, навчально-виховної, педагогічної, профорієнтаційної діяльності

ugorec.jpg

  На засіданні товариства Ю.Л. Бошицького за активну діяльність у сприянні розвитку товариства було обрано членом правління, до якого входять відомі особистості: політики, державні діячі, науковці, медики, діячі культури, які є вихідцями Закарпаття.


Прес-центр КУП НАНУ

 

Learning process

Subscribe News


Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg