Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Підписано угоду про співпрацю КУП НАНУ з Українсько-американською асоціаціею юристів (США)
      На запрошення Українсько-американської асоціації юристів (УААЮ) ректор КУП НАН України професор Юрій Бошицький відвідав з офіційним візитом США. Були проведені переговори щодо співпраці КУП НАНУ та цієї поважної організації американських правників.
       Українсько-американська асоціація юристів (УААЮ) є національною асоціацією створеною в 1977 році, членами якої є судді США, адвокати і студенти юридичного факультету українського походження і американських адвокатів, зацікавлених в українських питаннях. Статус асоційованого члена доступний для іноземних юристів з інших юрисдикцій, таких як Канада і України, які поділяють цілі УААЮ і прихильність верховенству закону та місії УААЮ. Місії УААЮ:
- підтримка і захист Конституції Сполучених Штатів, також підтримка і розвиток представницького уряду;
- сприяння здійсненню правосуддя, застосування законодавства і судових рішень, утвердження верховенства права;
- відстоювання честі юридичної (правової) професії; популяризація юриспруденції як науки; - забезпечення роботи форуму між українськими та американськими юристами;
- надання допомоги юристам України для досягнення вищезазначених цілей у себе на батьківщині, і, для сприяння діяльності української американських юристів у виконанні вище зазначених цілей і в інтересах професії, і в інтересах українсько-американської громади та широкої громадськості.

       Під час візиту була підписана рамкова угода про академічну співпрацю в сфері спільних освітніх программ, про проведення майстер-класів відомих американських правників в КУП НАНУ. Вже найближчим часом в рамках даної угоди, буде розроблено довготривалу партнерську програму, і з наступного навчального року наш університет планує розпочати програми стажування молодих науковців в університетах США, обмін або прийом кількох студентів студентів, рекомендованих асоціацією, постійний обмін інформацією, літературої з різних вузів США, матеріалами, спільне видання наукової літератури тощо. Також були обговорені перспективні напрямки співпраці в рамках реалізації спільних науково-дослідних проектів, питання координації спільних проектів за грантами та конкурсами, спільне проведення науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів та ін.

       З американської сторони угоду підписав президент Українсько-американської асоціації юристів Джорж Пазуняк. Варто зазначити, що підписання угоди проходило в надзвичайно урочистій обстановці, що свідчить про повагу до КУП НАНУ. Декілька представників цієї асоціації вже бували в КУП НАНУ в цьому та минулому роках і мають уяву про наш університет. Тому і підписання угоди, яке як правили готується за американськими традиціями достатньо довго та ретельно було підписано з КУП НАНУ одразу. Угода була підписана в присутності представників юридичних кіл США, української діаспори. Були присутніми такі відомі адвокати як Мирослав Смородські, адвокат Андрій Стецюк, адвокат Ігор Котлярчук, власник відомої юридичної агенції в Сієтлі Тарас Рудницький та інші.

       У своїй промові під час підписання угоди президент Українсько американської асоціації юристів Джорж Пазуняк зазначив, що для асоціації важливим напрямком роботи є міжнародне співробітництво з українськими правниками на науковими школами. обмін досвідом тощо. Ректор КУП НАНУ Ю.Бошицький зі свого боку відзначив надзвичайну важливість залучення до спілкування зі студентством КУП НАНУ відомих в США, зокрема в Орландо, де проходило підписання угоди, науковців, яки мають великий практичний досвід роботи, займаються актуальними питаннями права, і мають бажання виступати перед студентами вузу з майстер-класами, співпрацювати в рамках різних науково-дослідницьких програм, грантів та в галузі порівняльно-правових досліджень.
Вiзитiвка мiста Орландо

 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28