Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Підписано угоду про співпрацю між КУП НАНУ та Міжнародним центром передових досліджень та порівняльного аналізу ЄС-Росія (Австрія)
       05 листопада 2010 року ректор КУП НАН України професор Ю.Л.Бошицький з офіційним візитом відвідав Міжнародний центр передових досліджень та порівняльного аналізу ЄС-Росія в Відні (Австрія). Ректор провів зустрічі та переговори з керівництвом цього центру щодо співпраці з КУП НАНУ, а також взяв участь у роботі міжнародного форуму в рамках проекту ЄС – « Правова система та практика на пострадянському просторі»
       Під час переговорів з австрійськими правниками було підписано угоду про співпрацю з Міжнародним центром передових досліджень та порівняльного аналізу ЄС-Росія, яку з боку австрійської сторони підписав президент центру професор Ганс-Георг Хейнріх.
       Під час зустрічі були обговорені можливі перспективні напрямки співпраці в рамках реалізації спільних науково-дослідних проектів і розробок з актуальних проблем виховання молоді, міжнародних відносин, організації науково-дослідних проектів, координація спільних проектів за грантами та конкурсами, спільне проведення науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів та ін.
       Угода була підписана в присутності представників наукових кіл Відня. Також були присутніми учасники конференції – представники юридичної еліти Росії (професор Михайло Краснов), Білорусії (екс–суддя Конституційного суду Білорусії, професор Михайло Пастухов), Грузії (професор Тінатін Кхідашелі), Молдови (професор Олександр Буран), Азейбарджану (доктор права Ільгар Менті) та віце-президент Міжнародного центру правових досліджень та порівняльного аналізу – Людмила Лобова.
Пiд час пiдписання угоди

       У своїй промові під час підписання угоди ректор університету Ю. Бошицький зазначив, що для КУП НАН України важливим напрямком роботи є міжнародне співробітництво у науковій і освітянській сферах, зобмін досвідом і залучення до спілкування зі студентством відомих в Австрії, зокрема у віденському університеті науковців, яки мають величезний науковий досвід, фахові знання і бажання передати це молоді. З боку австрійської сторони було зазначено, що австрійські правники з задоволенням будуть співпрацювати в рамках науково-дослідницьких програм з КУП НАНУ, та виступати перед студентами вузу з майстер-класами.
Вiзитiвка мiста Вiдень

Пресс - інформ КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg