Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Побачило світ наукове видання «Кримінологія. Підручник. Практикум» вчених КУП НАН України
Побачило світ наукове видання «Кримінологія. Підручник. Практикум» вчених КУП НАН України
dsc_4590.jpg

Підручник з навчальної дисципліни «Кримінологія» підготовлений відповідно до стандартів вищої юридичної школи з метою викладення науково обґрунтованих уявлень про сучасний стан злочинності в Україні і світі, негативні явища і процеси, які її обумовлюють, кримінологічні риси особи злочинця і потерпілого, а також про теорію запобігання злочинності.

Матеріал підручника присвячений висвітленню основних теоретичних і практичних питань Загальної та Особливої частин кримінології на основі сучасних характеристик злочинності в Україні, досвіду запобігання і протидії їй в умовах сучасного реформування й розбудови державно-правової системи.

У Загальній частині підручника розкрито основні поняття та категорії кримінології, її предмет, завдання та методологію. Проаналізовано сучасні погляди вчених-кримінологів на проблему формування особи злочинця, визначення причин і умов злочинності, індивідуальної злочинної поведінки, планування та організації попереджувальної діяльності. В Особливій частині наведено кримінологічну характеристику окремих видів злочинності та їх профілактики.

Особливістю підручника є наявність практикуму, вправ для практичних занять, що сприятиме підвищенню у майбутнього випускника університету правової культури і професійної майстерності.

Підручник з навчальної дисципліни «Кримінологія» підготовлений колективом авторів, серед яких відомі науковці (О.М. Костенко, Ю.В. Александров П.Д. Біленчук, Г.С. Семаков, В.С. Ковальський, Р.В. Перелигіна та ін.) та присвячений 20-річчю Київського університету права НАН України.

Підручник розрахований на студентів вищих навчальних закладів, аспірантів, докторантів, викладачів, науковців, практичних працівників правоохоронних органів.

Прес-центр КУП НАНУ

 

 

 

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg