Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Почесному доктору КУП НАНУ – Юрію Івановичу Седих виповнилося 85 років. Вітаємо!!!
Почесному доктору КУП НАНУ – Юрію Івановичу Седих виповнилося 85 років. Вітаємо!!!

Нещодавно делегація Київського університету права НАН України мала змогу привітати з днем народження Почесного доктора КУП НАНУ, Президента Товариства «Україна-Болгарія», Посла Миру, члена Асоціації генералів-ветеранів Міністерства оборони України, професора Сєдих Юрія Івановича, з ювілеєм!

85 років – прекрасний ювілей. Ювілей мудрості, життєвого досвіду і цінних знань. Запорукою успіхів і авторитету є природний талант, високий професіоналізм, ініціативність і наполегливість у досягненні мети, щирість і поважне ставлення до людей.

Ю.І.Седих - Президент Товариства "Україна-Болгарія". Посол Миру. Член  Української   Ради Миру.  Дійсний член Академії будівництва України  та Почесний член  Української академії  інформатики.  Почесний доктор права КУП НАН України,  доктор філософії,  професор.

Лауреат премій: ім. Михайла Будникова  Академії будівництва України,  "Незалежність" Національної Спілки журналістів України та  Міжнародної літературно-мистецької премії ім. Миколи Сингаївського. Член Асоціації генералів-ветеранів Міністерства оборони України.

ЙОГО НАГОРОДИ: За сумлінну, багаторічну  працю, заслуги перед Українським народом нагороджений орденом "За заслуги" Ш ступеню та Почесними грамотам Верховної  Ради України і Кабінету Міністрів України.

Його ордени і медалі СРСР, УРСР та іноземних держав, у т. ч. Народної Республіки Болгарії – орден «Мадарски конник» Першого ступеню, Німецької Демократичної Республіки та Республіки Куба, а також Української Православної  Церкви:  Рівноапостольного князя Володимира І-П ступенів; ордени - "Лицар Вітчизни" з врученням іменної шаблі, "Чорнобильський хрест: Мужність. Честь. Гуманність», "Орден громадянської мужності" Міжнародної організації «Антитерористична єдність» та орден «За єдність України» Національного Комітету по боротьбі з корупцією.

Його почесні  відзнаки: "За відвагу" МНС України, "Знак пошани" Міністерства оборони України, "Знак пошани" Київського міського голови, Срібний Хрест Міжнародного благодійного фонду "Меценати Батьківщини", «Золоту лаврову гілку» МЗС у Болгарії.

Нагороджений Орденом Миру ІІ ст. Української Ради Миру та Почесною відзнакою "За захист прав людини" Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Має 4 дипломи першого ступеню ВДНХ України та золоту і срібну медалі ВДНХ СРСР за впровадження нових технологій у будівництво об’єктів народного господарства України: газогону «Уренгой-Помари-Ужгород», металургійних комбінатів у Кривому Розі, Маріуполі, Донецьку. Учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС  у 1986 році 1 ступеню.

"Даруй людям добро, покладайся на долю, але роби влас­не життя. Не зупиняйся у дорозі навіть у найскрутнішу годину" - це життєве кредо Ю.І. Сєдих. 

ugorec.jpg

      Впродовж тривалого часу Ю. І. Сєдих плідно працює над зміцненням дружби між народами України та Болгарії, докладає зусилля і спрямовує свою діяльність на розвиток дружби, всебічних наукових та культурних зв'язків між організаціями України та Болгарії. В своїй роботі спирається на дружній колектив однодумців, продовжує славні традиції, використовуючи досвід своїх попередників, вболіває за кращу долю нащадків і докладає зусиль аби зберегти мир та дружбу між народами. Він не чекає на нагороди і відзначення, а робить це за покликом серця.

ugorec.jpg
ugorec.jpg

Колектив Київського університету права НАН України з усією теплотою серця у цей святковий день бажає ювіляру процвітання, нових успішних проектів і невичерпного джерела креативних ідей!

 Пресс-центр КУП НАНУ

 

Learning process

Subscribe News


Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg