Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Поглиблення співпраці КУП НАН України з культурно-мистецьким благодійним фондом «Київ-Класік»
    06 березня 2018 року, під час засідання ректорату КУП НАН України, відбулася зустріч із народною артисткою України, президентом культурно-мистецького благодійного фонду «Київ-Класік» Євгенією Басалаєвою.
stomat1.jpg
bosaeva1.jpg
bosaeva2.jpg

    Євгенія Басалаєва окремо зупинилася на питаннях українського меценацтва. Саме тому, вона мріє створити в Україні такі умови праці для талановитої молоді, які дозволили б лишитися на Батьківщині й пишатися нею, не шукаючи шляхів за кордон.
    Ставлячись до професії з граничною відповідальністю, здобувши на своєму творчому й викладацькому шляху цілковите визнання, народна артистка України, володарка Гран­прі (Італія, Іспанія), лауреат кількох міжнародних конкурсів, переможець загальнонаціональної програми «Людина року 2009» у номінації «Митець року», професор Національної музичної академії, доктор філософії Євгенія Басалаєва щедро віддає свій талант, досвід, знання студентам, поціновувачам власного бачення гармонії навколишнього світу її таланту піаністки.
    Під час візиту сторони підписали угоду про співпрацю у сфері культури і мистецтва. За результатами домовленостей були окреслені ключові моменти співробітництва у сфері організації проведення спільних заходів, проектів, програм і виставок між Київським університетом права НАН України та культурно-мистецьким благодійним фондом «Київ-Класік».
ugoda1.jpg
ugoda2.jpg


                                                                                 Прес-центр КУП НАНУ.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg