Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Представники КУП НАНУ взяли участь у роботі інформаційного заходу "Практичні аспекти захисту прав споживачів"
     18 березня  2016 року, у стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка, відбувся   інформаційний захід "Практичні аспекти захисту прав споживачів". Метою даного заходу було розширити кругозір студентів, які цікавляться проблемами  захисту прав споживачів.
     Захід відкрила  завідувач Ради молодих вчених юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка – Ірина Сергіївна Сахарук, яка привітала усіх учасників від імені керівництва вишу  та  закликала до активного обговорення проблем  які будуть підійматися на заході.

     Спікерами на заході були: Ольга Спектор, адвокат, к.ю.н., яка розповіла про  основні права споживачів, а також органи та інстанції, до яких слід звертатися за їх захистом. Зокрема, було детально проаналізовано права на належну якість продукції, на заміну якісного товару, на безпеку продукції;  Богдан Воєводін, к.ю.н., асистент кафедри цивільного права юридичного факультету. Який у своєму виступі зосередив увагу на питаннях захисту прав споживачів у сфері digital та альтернативних методах вирішення спорів споживачами. Зокрема, він розповів про зв'язок між соціальними мережами та правами споживачів, про порушення прав споживачів у сфері реклами
     На заході Київський університет права НАН України представляв Віталій Бондар – голова Наукового товариства студентів


Наукове товариство студентів
КУП НАН України


 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg