Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Представники КУП НАНУ взяли участь у вшануванні пам’яті воїнів-визволителів Болгарії
Представники КУП НАНУ взяли участь у вшануванні пам’яті воїнів-визволителів Болгарії
1
   Щороку 3 березня Болгарія відзначає національне свято – День звільнення від османських поневолювачів і воскресіння Болгарської держави. У цей день вшановують пам’ять героїв, що загинули за звільнення та незалежність Болгарії.
   На запрошення Президента Товариства «Україна-Болгарія», академіка Ю.І. Сєдих, працівники та студенти Київського університету права НАН України взяли участь в урочистих заходах, присвячених визначній історичній події, що відбулися біля пам’ятника героям-визволителям Болгарії від п’ятивікового османського поневолення.
   Вшанувати пам’ять воїнів-героїв зібралися співробітники Посольства Болгарії в Україні, депутати Верховної Ради України, члени правління Товариства «Україна-Болгарія», представники освітніх закладів та низки громадських організацій тощо.
   У своїх виступах учасники заходу згадували історичні події, що передували підписанню Сан-Стефанського мирного договору, наслідком якого стало створення болгарської національної державності, а також звертали увагу на необхідність подальшого підтримання тісних дружніх зв’язків між Україною та Болгарією.
   Наприкінці заходу відбулося урочисте богослужіння за загиблими воїнами.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg