Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Представники Ради молодих вчених КУП НАНУ взяли участь у круглому столі, який відбувся в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС України
Представники Ради молодих вчених КУП НАНУ взяли участь у круглому столі, який відбувся в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС України
   Напередодні Дня юриста, 7 жовтня 2019 року представники Ради молодих вчених КУП НАНУ взяли участь у круглому столі «Європейська стратегія України: двосторонні та багатосторонні відносини як інструменти досягнення зовнішньополітичних цілей України», який відбувся в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС України.
  Метою заходу було експертне обговорення та апробація попередньо проведеного аналізу поточного стану двосторонніх відносин та багатосторонніх форматів співпраці України з державами Європи та пропозицій щодо способів досягнення Україною зовнішньополітичних цілей у цьому напрямку. 
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
  З вітальним словом до учасників круглого столу звернувся Директор Дипломатичної академії України Сергій Корсунський, який побажав плідної роботи. Протягом обговорення було проаналізовано співробітництво України з такими регіонами, як: Північна та Західна Європа, Європейське Середземномор’я, Балканський регіон та регіон Центрально-Східної Європи та Балтики та виділено характерні особливості для кожного регіону окремо.
   Варто зазначити, що захід є черговим у серії експертних обговорень регіональних порядків денних та стратегічних орієнтирів зовнішньої політики України у рамках проекту “Концепція зовнішньої політики України”.
  
                                                                                                                                  Прес-центр КУП НАНУ

 

Learning process

Subscribe News


Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg