Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Представники Ради молодих вчених КУП НАНУ взяли участь в Міжнародній конференції "Уроки з досвіду країн ЄС для України"
Представники Ради молодих вчених КУП НАНУ взяли участь в Міжнародній конференції "Уроки з досвіду країн ЄС для України"
   26 вересня 2019 року молоді вчені КУП НАНУ мали змогу долучитись до участі в Міжнародній конференції "Уроки з досвіду країн ЄС для України: економічний розвиток, антикорупційна реформа та довіра до судів".
ugorec.jpg
   У межах конференції були презентовані міжнародні дослідження, зокрема: «Як врятувати антикорупційну реформу в Україні (базуючись на досвіді Румунії)»; «Інструменти зміцнення довіри до суду в Україні»; «Антикорупційна реформа в Україні: стан та перспективи розвитку».
   Серед спікерів заходу: Артем Ситник, директор НАБУ, Vera Mykhailenko, суддя Вищого антикорупційного суду, Олександр Лємєнов, засновник StateWatch, Victor Alistar, Transparency International Romania, member of the Superior Council of Magistracy (Румунія).
   Було обговорено питання ефективності боротьби з корупцією у Румунії, використання нідерландського досвіду у подоланні протекціонізму в українській системі правосуддя, а також питання формування авторитету судової влади в Україні.
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
   Делегація КУП НАНУ висловлює щиру вдячність організаторам заходу, зокрема Центру економічної стратегії, завданням якого є підтримка реформ в Україні з метою досягнення стійкого економічного зростання країни; незалежний аналіз найбільш важливих аспектів державної політики, а також посилення громадської підтримки реформ.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg