Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Професійне свято – День працівника бібліотеки у КУП НАН України
        30 вересня у Київському університеті права святкували День працівника бібліотеки. На урочисте зібрання прийшли всі ті, хто не байдужий до цієї поважної професії. Фонд бібліотеки університету становить понад 100 тис. видань підручників, навчальних посібників, навчально-методичних матеріалів та електронний каталог з понад 12 тис. видань, 50 назв українських та іноземних фахових юридичних видань. Бібліотека КУП НАНУ налічує у своєму фонді понад 200 навчальних посібників та монографічних досліджень у різних галузях права.

        Завдяки наполегливій праці працівників бібліотеки, наші студенти мають можливість вільно користуватися новими виданнями у галузі права.

          Свято розпочалося теплими словами в адрес працівників бібліотеки, які були висловлені ректором університету, професором Ю.Бошицьким та студентами.


      Чарівні дівчата та хлопці з 1, 3 та 4 курсу подякували Т.Ярошевській та її підлеглим за плідну, наполегливу працю та подарували у бібліотечний фонд декілька цікавих книг. В свою чергу, ректор університету, презентував фото-картину власної роботи, яка буде прикрашати стіни бібліотеки.

         Приєднались до теплих слів студентів і проректори вузу. Г.Левківська  та О.Чернецька, разом з квітами подарували книги з власної бібліотеки. Foto

На свято бібліотеки завітала Т. Вечірко - авторка книги «Достучаться до тебя». Вона презентувала свою книгу в рамках Першого засідання Клубу Любителів книги. Т. Вечірко поділилась своїм досвідом, враженнями від бібліотечного фонду КУП НАНУ та розповіла про свою професійну та творчу спадщину.

Свято працівників бібліотеки в котрий раз об'єднало книги, студентів та викладачів в єдиній любові та пошані до Київського університету права НАН України.

 

Матеріал підготувала, директор Видавничого центру Харченко О.І.
 

Learning process

Subscribe News


Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg