Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Проведення профорієнтаційної роботи в НВК № 183 «ФОРТУНА»
Проведення профорієнтаційної роботи в НВК № 183 «ФОРТУНА»

      На сьогодні Україна прагне зайняти гідне місце серед інших країн Європи  в різних сферах сучасного життя.  Одним аспектів цього процесу є підготовка висококваліфікованих спеціалістів,  які усвідомлюють, пріоритетність духовних цінностей,  поваги до людської гідності  та інших загальнолюдських цінностей.

      Підготовка фахівців починається  з вибору спеціальності. Вибір професії визначає наш життєвий шлях.   Японська мудрість  говорить: «Обери професію один раз та будь щасливий все життя». 

      Цей вислів має глибокий філософський сенс, і є відображенням народної мудрості.  Кожен з нас, у свій час або приймав рішення  або ще тільки має вирішити, яку професію обрати. Не менш важливим є також і вибір вищого навчального закладу, в якому навчатися. Вибрати професію, що відповідає нашим здібностям, мріям, або іншим якостям нашої особистості  дуже складно.  У цьому нам допомагають батьки, школа, друзі, але рішення ми приймаємо самі.

      Юридична освіта на сьогодні є одною з найпопулярніших в України та за її межами. Але не завжди обираючи професію юриста чи будь-яку іншу ми не завжди можемо оцінити свої особисті якості, які необхідно проявляти в процесі навчання та вже працюючи. Юрист, це досить широке поняття. В офіційному довіднику професій, професія юрист належить до групи людина – людина: це одна з найбільш енергоємна, якщо можна так сказати, спеціальність і щоб працювати в цій сфері потрібні не тільки теоретичні знання, а ще й треба мати  розвинуті на відповідному рівні особисті якості. 

ugorec.jpg ugorec.jpg

    Розуміючи важливість профорієнтаційної роботи, шкільні заклади та вищі навчальні заклади здійснюють співробітництво в цій сфері. Серед шкільних навчальний закладів з якими співпрацює Київський університет права, зокрема  є Навчально-виховний комплекс  № 183 «Фортуна» Дніпровського району м. Києва. Особливістю гімназії № 183 є поглиблене вивчення іноземних мов. Поряд з вивченням іноземних мов, у гімназії приділяють увагу розвитку інтелектуальних здібностей учнів, що є дає підстави для співпраці при проведенні профорієнтаційної роботи. Під час бесіди, учні виявили великий інтерес до професії юриста, в тому числі до спеціальності «юрист-міжнародник». Питання, які задавали учні, зачіпали різні сфери студентського життя Київського університету права. І це тільки перші кроки в співпраці між Київським університетом права та Навчально-виховним комплексом № 183. Зокрема, учні виявили інтерес до Днів відкритих дверей, що проводяться в Київському університеті  права НАН України.

 

Старший викладач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАНУ Борисова Т.М.

 

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg