Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Home >> About us >> News >> Ректор КУП НАНУ провів зустріч з першим заступником Міністра інвестицій і зовнішньої торгівлі Республіки Узбекистан
Ректор КУП НАНУ провів зустріч з першим заступником Міністра інвестицій і зовнішньої торгівлі Республіки Узбекистан
1
   20 лютого 2020 року у Посольстві Узбекистану в Києві відбулась зустріч ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького з першим заступником Міністра інвестицій і зовнішньої торгівлі Республіки Узбекистан Алішером Абдуалієвим
   Зазначимо,  що пан Абдуалієв є давнім другом Київського університету права ще з часів його каденції в якості Надзвичайного і Повноважного посла Узбекистану в Україні. Він неодноразово бував в стінах КУП НАНУ на різних заходах, а також сприяв у налагоджені партнерських стосунків з «вишами» Узбекистану.
   Зараз, в статусі першого заступника Міністра інвестицій і зовнішньої торгівлі Республіки Узбекистан, А. Абдуалієв обговорив з Ю. Бошицьким широке кола питань можливої двосторонньої українсько-узбецької співпраці в освітній, науковій та культурній сферах.
   Під час зустрічі, ректор Університету проінформував про основні здобутки КУП НАН України, зокрема про розвиток міжнародних зв'язків та налагодження партнерських зв’язків в сфері права з університетами і науковими установами світу.
   Окрема увага співрозмовників була приділена намірам КУП НАН України залучати студентів ВНЗ Республіки Узбекистану до магістерських програм та аспірантури, проведенню спільних конференцій, спільних літніх шкіл з міжнародного права тощо.
   Зі свого боку, А. Абдуалієв також проявив зацікавленість у співробітництві та в проведенні міжнародних конференцій і майстер-класів з боку Міністерства інвестицій і зовнішньої торгівлі РУ на базі КУП НАНУ.
   На завершення зустрічі, ректор КУП НАНУ запросив першого заступника Міністра інвестицій і зовнішньої торгівлі Алішера Абдуалієва відвідати Київський університет права НАН України для проведення майстер-класів щодо реформ в сфері економіки та освіти що відбуваються зараз в Узбекістані.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg