Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Результати шахового турніру в КУП НАНУ

З 22 по 30 квітня в Київському університеті права за підтримкою ректора, професора Ю.Бошицького проводився шаховий турнір серед студентів вузу. В турнірі взяли участь 16 гравців з різних курсів. Протягом тижня всі учасники турніру змагалися між собою за право бути найкращим шаховим гравцем КУП НАН України.
Протистояння учасників були дійсно запеклі, адже перемогу міг отримати лише один з гравців. І отримав її дійсно сильніший гравець. Ним виявився студент четвертого курсу Гуйда Дмитро, який у фіналі обіграв торічного чемпіона Трикоза Дмитра з рахунком 2:1.
Знання стратегії, тактики, логічних комбінацій і здобутий досвід допомогли Дмитру зайняти перше місце на цьому турнірі. Почесне друге і третє місця посіли Трикоз Дмитро та Черніков Іван.
Переможці цього турніру отримали від керівництва вузу цінні призи та подарунки. А всі учасники турніру будуть нагородженні іменними грамотами від ректора університету.
Приємно відзначити, що всі троє призерів будуть представляти наш університет на міжуніверситетському шаховому турнірі.

По закінченню турніру, його організатор Черніков Іван зазначив: "Я вважаю, що університет, під час цих змагань, досяг поставленої цілі – знайшовши дійсно талановитих гравців, яких по праву можна назвати шаховою елітою нашого університету. Цей турнір яскравий приклад того, що може досягти людина завдяки своїм знанням і розуму! Вже у вересні до Київського університету права НАН України прийдуть нові студенти, і маю надію, що і серед них обов'язково будуть майстри цієї гри."

Фоторепортаж:

 

Learning process

Subscribe News
Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28