Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Робочий візит делегації КУП НАН України до Київського національного університету імені Тараса Шевченка
      20 січня 2009 р. делегація Київського університету права НАН України у складі ректора університету Ю.Бошицького, проректора з наукової роботи О. Чернецької та вченого секретаря О. Михайленко відвідала Київський національний університету імені Тараса Шевченка з робочим візитом. Під час зустрічі з ректором КНУ Л. Губерським було обговорено широке коло питань співпраці між вузами. Також Ю.Бошицький привітав Л. Губерського з 175-річчям з дня заснування Київського національного університету імені Тараса Шевченка та присвоєнням звання Героя України.


Під час візиту

 

      Співробітництво між університетами планується у сфері науково-дослідної, навчально-методичної, виховної та організаційної роботи. Зокрема, в подальшому університети реалізуватимуть спільні науково-дослідні проекти і розробки з актуальних проблем юриспруденції, політології, міжнародних відносин та інтелектуальної власності; спільне проведення наукових, науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів, інших наукових заходів тощо.
      Зустріч проходила у теплій, доброзичливій обстановці. По завершенню візиту була досягнута домовленість про укладення угоди про співробітництво між Київським університетом права Національної академії наук України та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg