Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Робочий візит делегації КУП НАН України до Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова
      27 січня 2009 р. делегація Київського університету права НАН України у складі ректора університету Ю.Бошицького, проректора з наукової роботи О. Чернецької та вченого секретаря О. Михайленко в рамках угоди про співпрацю відвідала Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова з робочим візитом. Під час зустрічі з ректором Педагогічного університету В.П.Андрущенко було обговорено широке коло питань подальшої співпраці між вузами. Також Ю. Бошицький привітав Віктора Петровича з 175-річчям з дня заснування Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

      Співробітництво між університетами здійснюється у сфері науково-дослідної, навчально-методичної, виховної та організаційної роботи. Зокрема, університети спільно проводять різноманітні наукові заходи. Найближчим часом планується проведення науково-практичної конференції в Угорщині, де університети виступлять співорганізаторами. Також були досягнуті домовленості про організацію спільних виставок в рамках проекту «Перлини сучасного живопису для студентської молоді», спільні змагання зі спорту.

      Зустріч проходила у теплій, доброзичливій обстановці. Ректори домовилися про подальше поглиблення співпраці між університетами.

 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg