Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Розпочала роботу приймальна комісія НКЦ КУП НАНУ в м. Ужгороді
      Триває прийом документів від вступників до Київського університету права НАН України у м. Ужгороді (Закарпатська область). Цього року відбувається набір абітурієнтів на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавр та спеціаліст за спеціальністю «правознавство».

       Враховуючи нововведення цьогорічної вступної кампанії (зменшення кількості навчальних закладів і спеціальностей до яких можна вступати: до 5 ВНЗ та до 3 спеціальностей; врахування середнього балу атестата; право абітурієнтів, які отримали повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше, брати участь у конкурсі за результатами вступних випробувань та ін.) активність абітурієнтів в перші дні вступної кампанії була надзвичайно високою. Тим не менше, на сьогоднішній день достатня кількість нормативних документів, Правила прийому КУП НАН України, а також налагоджена робота відбіркової комісії забезпечує проведення вступної кампанії в Ужгороді на якісному рівні. Значну допомогу у організації роботи комісії надав ректор, проф. Ю.Л.Бошицький, який відвідав Ужгородське НКЦ та перевірив порядок проведення вступної кампанії в Ужгороді.

       Слід зазначити, що серед вступників цього року традиційною популярністю користується здобуття правової освіти, як другої вищої. Підгрунттям цього є здійснення підготовки фахівців з вищою освітою за спеціальністю «Правознавство» на Закарпатті обмеженою кількістю вишів (три).
       В цілому, за оцінками громадянської мережі «ОПОРА» та Карпатського агентства прав людини «Вестед», проведення вступної кампанії у вишах Закарпатської області відбувається об’єктивно, без порушень. До найбільших проблем було віднесено відсутність інформації у перші дні вступної кампанії, щодо обсягів державного замовлення на конкретні спеціальності та ситуація з врахуванням середнього балу атестата про повну середню освіту. Так, за даними приймальних комісій, до 10 % документів не містять переведений середній бал в 200-бальну систему, через що абітурієнтам повертали документи. Причиною є неякісна робота адміністрацій шкіл.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg