Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Семінар відділу міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ в «Українському Домі»
      16 квітня в рамках міжнародної виставки «Освіта та кар'єра – 2010», відбувся семінар-презентація на тему: „Міжнародне співробітництво сучасного університету в системі Болонського процесу” - Київський університет права НАН України.
       Семінар - презентацію проводила завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ, к.ф.н. О. Бурлакова. Присутні на семінарі мали змогу почути про розвиток, який відбувся в університеті за останні роки у відповідності до пріоритетних змін освітнього процесу в єдиній Європі, познайомитись з концепцією міжнародної діяльності університету. Доповідач поділилась враженнями щодо змін, які відбулись в системі вищої освіти України в контексті вимог Болонської декларації, зокрема у створенні відповідних законодавчих баз, диверсифікації навчальних закладів, урізноманітненні як форм навчання, так і змісту післядипломної освіти.
       Семінар набув своєї унікальності завдяки насиченій, цікавій комп’ютерній презентації, яка була гарним підтвердженням діяльності міжнародного відділу. Присутні побачили, як університет впроваджує сучасні форми викладання в навчальний процес на прикладі майстер-класів та лекцій від закордонних науковців, розширення бібліотечного фонду університету закордонними виданнями, роботу, яка відбувається в рамках підписаних угод про міжнародну співпрацю.
       Протягом виступу піднімались питання діяльності вищого навчального закладу у відповідності до потреб суспільства, необхідності постійної роботи над оновленням методик навчання, розробки навчальних планів сумісно з закордонними юридичними вишами, проведення міжвузівських семінарів та конференцій, під час яких є змога ділитись набутим позитивним і негативним досвідом.
 

Learning process

Subscribe News


Videotour

Відеотур

Contacts

Address:
Kyiv, str.
Dobrohotova 7A

Electronic address:
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Tel. for information:
(044) 424-33-35
Helpline:
(044) 409-23-28

Відео архів цікавих подій

box.jpg